P0402E6982BBT
MFR.Part #
P0402E6982BBT
JLCPCB Part #
C4265416
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount