P0402E6191BBT
MFR.Part #
P0402E6191BBT
JLCPCB Part #
C4326366
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount