P0402E3362BNT
MFR.Part #
P0402E3362BNT
JLCPCB Part #
C4148404
Description
-55℃~+155℃ 33.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS