P0402E1001BNT
MFR.Part #
P0402E1001BNT
JLCPCB Part #
C4077390
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS