P0402E1501BNT
MFR.Part #
P0402E1501BNT
JLCPCB Part #
C3953773
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS