TNPW1206124KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206124KBYEA
JLCPCB Part #
C4067882
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS