ORNTV50012502T1
MFR.Part #
ORNTV50012502T1
JLCPCB Part #
C6944443
Description
100mW 5 5kΩ、25kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS