ORNTV25022002T0
MFR.Part #
ORNTV25022002T0
JLCPCB Part #
C1739009
Description
100mW 20kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS