ORNTV25021002TS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTV25021002TS
JLCPCB Part #
C1738718
Package
SOIC-8
Description
100mW 10kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS