ORNTV10025001T3
MFR.Part #
ORNTV10025001T3
JLCPCB Part #
C1739458
Description
100mW 5 5kΩ、10kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS