ORNTV10022502T0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTV10022502T0
JLCPCB Part #
C1739023
Package
SOIC-8
Description
100mW 10kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS