ORNTA50-1T1
MFR.Part #
ORNTA50-1T1
JLCPCB Part #
C1738740
Description
100mW 1kΩ、50kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS