ORNV50012002T0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNV50012002T0
JLCPCB Part #
C1739252
Package
SOIC-8
Description
100mW 5 5kΩ、20kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays