ORNTA5001AT1
MFR.Part #
ORNTA5001AT1
JLCPCB Part #
C5703144
Description
100mW 4 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS