RN65D2551FBSL
MFR.Part #
RN65D2551FBSL
JLCPCB Part #
C3563728
Description
-65℃~+175℃ 2.55kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors