ORNTA1003FT1
MFR.Part #
ORNTA1003FT1
JLCPCB Part #
C1739929
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS