ORNA5002AT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNA5002AT1
JLCPCB Part #
C1738751
Package
SOIC-8
Description
100mW 4 50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays