ORNA2002AT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNA2002AT1
JLCPCB Part #
C1738766
Package
SOIC-8
Description
100mW 20kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays