NOMCT16031001FT1
MFR.Part #
NOMCT16031001FT1
JLCPCB Part #
C1739786
Description
100mW 16 1kΩ 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS