NOMCT16031001CT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NOMCT16031001CT1
JLCPCB Part #
C1739768
Package
SOIC-16
Description
100mW 16 1kΩ 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS