MU1K000/20K00BA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MU1K000/20K00BA
JLCPCB Part #
C7316047
Package
SMD
Description
1kΩ、20kΩ 2 3 50mW ±0.1% ±5ppm/℃ SMD Resistor Networks, Arrays ROHS