MSP3V3-M3/89A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSP3V3-M3/89A
JLCPCB Part #
C506620
Package
MicroSMP(DO-219AD)
Description
-55℃~+150℃ 11.5V 150W 200uA 3.3V 4.1V 87A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP(DO-219AD) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS