RN55E6983BBSL
MFR.Part #
RN55E6983BBSL
JLCPCB Part #
C1434823
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors