MSP3V3HM3/89A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSP3V3HM3/89A
JLCPCB Part #
C241899
Package
DO-219AD
Description
-55℃~+150℃ 11.5V 150W@10/1000us 200uA 3.3V 5.1V 87A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS