ROX150880KFKLB
MFR.Part #
ROX150880KFKLB
JLCPCB Part #
C1463616
Description
-55℃~+180℃ 5W 880kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS