SQD50N05-11L_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQD50N05-11L_GE3
JLCPCB Part #
C5334424
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 180pF@25V 2.106nF@25V 2.5V 50A 50V 52nC@10V 75W TO-252 MOSFETs ROHS