RNC55H3010FRRE865
MFR.Part #
RNC55H3010FRRE865
JLCPCB Part #
C3378224
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors