MRS25000C9311FRP00
MFR.Part #
MRS25000C9311FRP00
JLCPCB Part #
C3465121
Description
-55℃~+155℃ 600mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS