P0805E3323FNW
MFR.Part #
P0805E3323FNW
JLCPCB Part #
C4046421
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS