MRS25000C9090FC100
MFR.Part #
MRS25000C9090FC100
JLCPCB Part #
C1391020
Description
-55℃~+155℃ 600mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS