MCA12060F4421BP100
MFR.Part #
MCA12060F4421BP100
JLCPCB Part #
C4172538
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS