MRS25000C8669FCT00
MFR.Part #
MRS25000C8669FCT00
JLCPCB Part #
C1382266
Description
-55℃~+155℃ 600mW 86.6Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS