CRCW06031R43FNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW06031R43FNTA
JLCPCB Part #
C4323216
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount