CPR05R1200JE31
MFR.Part #
CPR05R1200JE31
JLCPCB Part #
C1429890
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS