MRS25000C1828FRP00
MFR.Part #
MRS25000C1828FRP00
JLCPCB Part #
C3360720
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS