BZM55C16-TR
MFR.Part #
BZM55C16-TR
JLCPCB Part #
C3730371
Package
SOD-80
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100nA@12V 15.3V~17.1V 16V 170Ω 40Ω 500mW SOD-80 Zener Diodes ROHS