MRS25000C1473FCT00
MFR.Part #
MRS25000C1473FCT00
JLCPCB Part #
C1365982
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS