RCP0505B1K20GED
MFR.Part #
RCP0505B1K20GED
JLCPCB Part #
C4228372
Description
-65℃~+155℃ 1.2kΩ 1.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS