F17724104000
MFR.Part #
F17724104000
JLCPCB Part #
C3294970
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 100nF 440V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS