MRS16000C2261FRP00
MFR.Part #
MRS16000C2261FRP00
JLCPCB Part #
C3531553
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS