MRS16000C2211FRP00
MFR.Part #
MRS16000C2211FRP00
JLCPCB Part #
C1753895
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS