MRS16000C1002FRP00
MFR.Part #
MRS16000C1002FRP00
JLCPCB Part #
C1740205
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 400mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS