MPP350R00QL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MPP350R00QL
JLCPCB Part #
C4139997
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 350Ω ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,3.2x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS