ERL20365K00FKEK500
MFR.Part #
ERL20365K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3475298
Description
-65℃~+175℃ 365kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors