MPP2K5000A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MPP2K5000A
JLCPCB Part #
C4321842
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.5kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,3.2x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS