MMB02070E3900BB100
MFR.Part #
MMB02070E3900BB100
JLCPCB Part #
C3972678
Description
-55℃~+125℃ 390Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS