MMA02040E8252BB000
MFR.Part #
MMA02040E8252BB000
JLCPCB Part #
C1716555
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS