MMA02040E4709BB100
MFR.Part #
MMA02040E4709BB100
JLCPCB Part #
C6908864
Description
-55℃~+155℃ 400mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS