MMA02040E2771BB300
MFR.Part #
MMA02040E2771BB300
JLCPCB Part #
C1716651
Description
-55℃~+125℃ 2.77kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS