MMA02040E2702BB300
MFR.Part #
MMA02040E2702BB300
JLCPCB Part #
C1716654
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS